WEB STRÁNKY

Matúš Žákovič

Stylist

Značka Matúš Žákovič stylist, pomenovaná po jej tvorcovi, vznikla 10. decembra 2014. Presne pred štyrmi rokmi pred uvedeným dátumom Matúš Žákovič začal a úspešne rozvíjal projekt Karma Studio. Jeho ukončenie bolo logickým krokom, ktorý vyplynul z vízie poskytovať služby…

Nožičkovo

Predaj dojčiace oblečenie

Sme špecializovaná predajňa barefoot obuvi, ergonomických nosičov a šatiek slovenskej značky Rischino, oblečenia pre nosiace a dojčiace mamičky a taktiež požičovňa ergonomických nosičov a šatiek s komplexným odborným poradenstvom v oblasti barefoot či nosenia.

PFM Service

Zemné práce, demolačné práce

V rámci realizácie zemných prác sa zameriavame na výkopové práce a úpravy terénu. Vďaka technickému vybaveniu a dobrým skúsenostiam našich pracovníkov a strojníkov dokážeme efektívne zabezpečiť výkopy základových pásov a dosiek…

Marcélle

Beauty studio

Vyberte si z našej ponuky profesionálnych služieb
a skrášľujúcich procedúr. Naše služby: Aplikácia kyseliny hyalurónovej, Čistenie pleti ultrazvukom a vpravovaniebiologicky aktivnych latok (bal) do kože, Biostimulačný laser, Mikrodermabrázia, Estetická mezoterapia

Tokyo 2020

Letné Olympijské hry

Letné Olympijské hry v roku 2020 usporiada japonské Tokio v termíne 24.7.-9.8.2020. Česká republika bude v Kórei “obhajovať” 10 medailí z brazílskeho Ria. Tokio ponúka kombináciu skvelé atmosféry letných hier a poznanie japonskej kultúry a celej krajiny.

Kúpalisko Rumanová

Na kúpalisku Mestská plaváreň Vám ponúkame v letnom období možnosť schladiť sa v troch vynovených bazénoch, využiť bazénové atrakcie. Pre najmenších máme detské ihrisko s pieskoviskom, šmýkačky a detské kolísadlá. V rámci areálu vám ponúkame široký výber teplých a studených jedál, chladených nápojov, nanukov a miešaných nápojov.

Lietajte férovo

Meškanie alebo zrušenie letu?

Po vyplnení a odoslaní základných informácií v dotazníku sa okamžite pustíme do pátrania a vyhodnocovania nárokovateľnosti kompenzácie Vášho letu. Obratom Vás budeme informovať.

House media

Personálne a obchodné služby

Od roku 2013 je jednou z najdôležitejších aktivít spoločnosti dodávanie personálnych služieb, aby sme tak našim klientom prinášali to najdôležitejšie aktívum – ľudské zdroje. Tím našich skúsených recruiterov, mzdárov, koordinátorov a projektových manažérov pracuje denno-denne na napĺňaní vysokých očakávaní našich klientov. 

TGM Interiér

Interiéry na mieru

Nábytok na mieru. Vašu predstavu prenesieme do reálnej podoby. Po návrhu a následnej výrobe nábytku na mieru vám zabezpečíme jeho dovoz až k vám.

Kryptotrejder

Kryptotrejder je sprievodca svetom kryptomien

S nadšením a odbornosťou približujeme svet kryptomien – extrémne rýchlo meniace sa odvetvie. Chcete sledovať dianie, vzdelávať sa, alebo na kryptomenách zarobiť? Sme tu pre vás.

Víno na podujatie

Víno s vašou vlastnou etiketou

Hľadáte dokonalý darček pre vašich zákazníkov, obchodných partnerov? Vyberte si víno z našej ponuky, a pripravíme návrh etikety podľa vašich podkladov alebo predstáv.

Petcar servis

Odťahová služba

Firma PETCAR SERVIS už dlhoročne poskytuje služby požičovne automobilov a dlhodobého prenájmu automobilov. Pomáhame 24 hodín NONSTOP 365 dní v roku.

Rádio Spoty

Výroba rozhlasových spotov

Kvalitne spracovaný rádio spot dodá Vašej rozhlasovej kampani cveng. Rozhlasový spot s profesionálnymi hlasmi, zrozumiteľný a nápaditý text, zvukovo kreatívne spracovanie.

H75 Luxury Apartments

Odťahová služba

Bývajte v lokalite odkiaľ je všetko blízko. Spojenie nadčasových trendov v bývaní, moderného komfortu a nového využitia kultúrnej pamiatky vytvorí atraktívny domov pre ľudí, ktorí si vážia tradície a kvalitu.

Close Menu