WEB STRÁNKY

House media

Personálne a obchodné služby

Od roku 2013 je jednou z najdôležitejších aktivít spoločnosti dodávanie personálnych služieb, aby sme tak našim klientom prinášali to najdôležitejšie aktívum – ľudské zdroje. Tím našich skúsených recruiterov, mzdárov, koordinátorov a projektových manažérov pracuje denno-denne na napĺňaní vysokých očakávaní našich klientov. 

TGM Interiér

Interiéry na mieru

Nábytok na mieru. Vašu predstavu prenesieme do reálnej podoby. Po návrhu a následnej výrobe nábytku na mieru vám zabezpečíme jeho dovoz až k vám.

Kryptotrejder

Kryptotrejder je sprievodca svetom kryptomien

S nadšením a odbornosťou približujeme svet kryptomien – extrémne rýchlo meniace sa odvetvie. Chcete sledovať dianie, vzdelávať sa, alebo na kryptomenách zarobiť? Sme tu pre vás.

Víno na podujatie

Víno s vašou vlastnou etiketou

Hľadáte dokonalý darček pre vašich zákazníkov, obchodných partnerov? Vyberte si víno z našej ponuky, a pripravíme návrh etikety podľa vašich podkladov alebo predstáv.

Petcar servis

Odťahová služba

Firma PETCAR SERVIS už dlhoročne poskytuje služby požičovne automobilov a dlhodobého prenájmu automobilov. Pomáhame 24 hodín NONSTOP 365 dní v roku.

Rádio Spoty

Výroba rozhlasových spotov

Kvalitne spracovaný rádio spot dodá Vašej rozhlasovej kampani cveng. Rozhlasový spot s profesionálnymi hlasmi, zrozumiteľný a nápaditý text, zvukovo kreatívne spracovanie.

H75 Luxury Apartments

Odťahová služba

Bývajte v lokalite odkiaľ je všetko blízko. Spojenie nadčasových trendov v bývaní, moderného komfortu a nového využitia kultúrnej pamiatky vytvorí atraktívny domov pre ľudí, ktorí si vážia tradície a kvalitu.

Close Menu